Maratons aizvadīts bez starpgadījumiem! Kopumā pulcējušies vairāk nekā 30 000 skrējēju

0 komentāri

Šodien Rīgā tika aizvadīti vērienīgi skriešanas svētki. Galvaspilsētas ielās Lattelecom Rīgas maratonā savus spēkus pārbaudīja vairāk nekā 30 tūkstoši skrējēju.

42 kilometrus un 195 metrus jeb patiesi maratona distanci šogad Rīgā skrēja nepilni divi tūkstoši dalībnieku. Daudz populārākas bija citas distances.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ierasti lielāko dalībnieku skaitu pulcē īsās distances. Lai pievarētu desmit kilometrus, šobrīd trasē devušies vairāk nekā 6500 dalībnieku.

Vēl ciešāk – sākumā teju soļojot – nācās saspiesties īsākās jeb sešu kilometru distances vairāk nekā 12 000 skrējējiem. Noskaņojums pirms starta viņiem bija mundrs.

Trasē skrējējiem turēt tempu un nezaudēt možu garu palīdzēja līdzjutēji.

Šogad maratona dalībniekus karsēja nevis saule, bet atvēsināja lietus. Vieniem tas bija palīdzējis, citiem – traucējis.

Daudziem skriešanas svētki sagādāja ne vien lieliskas sajūtas, bet vainagojās arī ar personiskajiem rekordiem.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas