Manabalss.lv par sabiedrisko iniciatīvu publicēšanu no partijām prasa obligātos ziedojumus

0 komentāri

Portāls, kurā iespējams uzsākt parakstu vākšanu par dažādām pilsoniskajām iniciatīvām, pieprasījis 1000 eiro, lai publicētu partijas Saskaņa un tās domubiedru priekšlikumu par sodu palielināšanu pedofiliem.

Portālā LNT Ziņām apstiprināja, ka par politisko partiju iniciatīvām manabalss.lv prasa ziedojumu, bet no plašākiem komentāriem atturējās, solot situāciju plašāk izskaidrot manabalss.lv paziņojumā.

Neizpratnē par situāciju ir Saskaņas līderis Nils Ušakovs. Viņš arī internetā publicējis manabalss.lv pārstāvju vēstuli, kurā norādīts, ka politiskās partijas ir maksātspējīgas un portālu izmanto reklāmas interesēs, tāpēc no tām tiek prasīts 1000 eiro ziedojums, lai nodrošinātu portāla darbību.

Tikmēr partijas Latvijas attīstībai priekšsēdētājs Juris Pūce, kurš arī iepriekš vērsies ar iniciatīvu portālā manabalss.lv, apliecinājis, ka viņš arī saņēmis portāla aicinājumu tam piešķirt ziedojumu par iniciatīvas publicēšanu. Viņš gan šajā prasībā neesot saskatījis problēmu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas