Māmiņa, kura Krievijas medijos tiek vainota bērna piekaušanā, stāsta par konfliktu pludmalē

1 komentārs

Krievijas medijus pāršalkusi ziņa, kas vēsta par gadījumu, kas noticis kādā Latvijas pludmalē. Proti, trīs gadus vecs puika paņēmis cita bērna rotaļlietu, par ko saņēmis vairākus sitienus no latviešu tautības sievietes. Brīdī, kad māte centusies skaidroties, saņēmusi atbildi: ”Krieviem Latvijā nav vietas.” Krievijas medijos tiek ziņots, ka šādi krievvalodīgo apspiešanas gadījumi Latvijā neesot retums. 

”Vācieties uz Krieviju!” ar šādiem vārdiem, esot beidzies pārpratums, kura cēlonis bija bērnu rotaļlieta.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
Trīs gadus vecā Artūra mammai Viktorijai esot sajūta, ka krievvalodīgajiem Latvijas pludmales ir teju slēgtas. Turklāt sieviete esot pamanījusi, ka uz ģērbtuvēm esot salasāmi uzraksti – ”Nāvi krievu okupantiem!” Šāda informācija atspoguļota teju visos Krievijas medijos. Māmiņa, par kuru vēlušies apvainojumu kalni, TV3 raidījumam Bez Tabu atklāj, ka situācija bijusi pavisam citāda. Sākotnēji abi bērni kopīgi spēlējušies, līdz brīdim, kad krievvalodīgais puika gribējis atņemt viņas dēlam rotaļlietu un iesitis pa seju.”Es, to ieraugot, pieskrēju un maigi iesitu viņam pa pirkstiem. Māte laikam izdzirdēja, ka puika sāk raudāt un pieskrēja klāt,” stāsta sieviete.Sākotnēji abas sievietes runājušas krievu valodā, taču, tiklīdz sieviete latviešu valodā pasacījusi, ka nevēlas turpināt sarunu, situācija krasi mainījusies.

”Viņa mani sāka lamāt, pajautāja: tu nacionāliste arī esi? Nofotografēšu tevi, būsi tagad televīzijas zvaigzne. Nākamā rītā krievu ziņās parādījās raksts, ka latviete uzbrukusi krievvalodīgai sievietei,” stāsta sieviete.

Vairāk skaties pievienotajā video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Inga Primaka
    +2

    Inga Primaka

    Vajag uzrakstīt pretrakstu, krievvalodīgo bērni latviešu bērniem ņem nost mantas un sviež ūdenī.

    13.07.2015 21:41

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas