Mākslas muzeja restaurāciju sola pabeigt oktobrī; lielāku darbu sadārdzinājumu neprognozē

0 komentāri

Būvnieki sola šoruden pabeigt Latvijas Nacionālā mākslas muzeja (LNMM) renovāciju un vēl lielāku darbu izmaksu sadārdzinājumu neprognozē.

Kopumā pašlaik ir pabeigti apmēram 60% no paredzētajiem būvdarbiem. Kā šodien žurnālistiem sacīja būvfirmas “Re&Re” Restaurācijas daļas vadītājs Roberts Vecums, restaurācijas darbi bez apstājas rit jau no pagājušā gada rudens un daudzi no tiem veicami salīdzinoši sarežģītā līmenī. “Par to, ka šie darbi tiks laikā pabeigti, šaubu nav,” norādīja Vecums.

Rīgas domes Īpašuma departamenta direktors Oļegs Burovs (GKR) skaidroja, ka pasūtītājs ir apmierināts ar visu iesaistīto pušu darbu un būvniecības darbi noslēgsies, kā vēstīts iepriekš – šā gada 28.oktobrī, bet atjaunotās ēkas pieņemšana ekspluatācijā notiks 1.decembrī plkst.11. Tikmēr durvis apmeklētājiem muzejs vērs 2016.gada maijā, piebilda LNMM direktore Māra Lāce.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas