Maksimālais cilvēku skaits, kas var atrasties uz Mežaparka estrādes, ir 7400

0 komentāri

Lai neradītu risku ārkārtas evakuācijas gadījumā, jāierobežo maksimāli pieļaujamais cilvēku skaits, kas vienlaikus drīkst atrasties uz Mežaparka Lielās estrādes skatuves, šāds ir būveksperta Aigara Ūdra vērtējums, kas nosūtīts estrādes apsaimniekotājam – Rīgas mežiem.

Atkarībā no apstākļiem pieļaujamais dalībnieku skaits minēts no nepilniem sešiem tūkstošiem līdz 7500.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kā LNT Ziņām atzina ekspertīzes autors, šāds dalībnieku skaits ir maksimālais, lai nodrošinātu evakuāciju krīzes situācijā. Līdz šim uz to bijušas pievērtas acis.

Savukārt tas nozīmē, ka tagad pieļaujamais koristu skaits būtu divreiz mazāks, nekā ierasts. Nākamie Dziesmu un deju svētki notiks 2018. gadā – laikā, kad Latvija svinēs savu simtgadi.

Kordiriģenti pauž satraukumu, vai šādā situācijā svētkus varēs svinēt ar vērienu.

Lai lemtu par turpmākajiem iespējamiem risinājumiem estrādes ietilpības palielināšanā, šo ceturtdien estrādes apsaimniekotājiem norunāta tikšanās ar kultūras ministri Daci Melbārdi. Taču jau tagad ir skaidrs, ka estrādes ietilpības paplašināšanai būs nepieciešami līdzekļi.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas