Maksimālais cilvēku skaits, kas var atrasties uz Mežaparka estrādes, ir 7400

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Lai neradītu risku ārkārtas evakuācijas gadījumā, jāierobežo maksimāli pieļaujamais cilvēku skaits, kas vienlaikus drīkst atrasties uz Mežaparka Lielās estrādes skatuves, šāds ir būveksperta Aigara Ūdra vērtējums, kas nosūtīts estrādes apsaimniekotājam – Rīgas mežiem.

Atkarībā no apstākļiem pieļaujamais dalībnieku skaits minēts no nepilniem sešiem tūkstošiem līdz 7500.

Kā LNT Ziņām atzina ekspertīzes autors, šāds dalībnieku skaits ir maksimālais, lai nodrošinātu evakuāciju krīzes situācijā. Līdz šim uz to bijušas pievērtas acis.

Savukārt tas nozīmē, ka tagad pieļaujamais koristu skaits būtu divreiz mazāks, nekā ierasts. Nākamie Dziesmu un deju svētki notiks 2018. gadā – laikā, kad Latvija svinēs savu simtgadi.

Kordiriģenti pauž satraukumu, vai šādā situācijā svētkus varēs svinēt ar vērienu.

Lai lemtu par turpmākajiem iespējamiem risinājumiem estrādes ietilpības palielināšanā, šo ceturtdien estrādes apsaimniekotājiem norunāta tikšanās ar kultūras ministri Daci Melbārdi. Taču jau tagad ir skaidrs, ka estrādes ietilpības paplašināšanai būs nepieciešami līdzekļi.

0 komentāri
Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes!

Saliec Opus Pro Dziesmu puzli un pārbaudi, cik labi zini grupas balādes! 1

Jaunais muzikālais šovs Mūsu labākās dziesmas un portāls Skaties.lv piedāvā tev piedalīties aizraujošā spēlē – Dziesmu puzlē! Tā ir aizraujoša spēle, kurā varēsi pārbaudīt, cik labi zini latviešu mūziku, un, ja veiksies, laimēt foršu balvu! Šoreiz tev jāatmin 3 grupas Opus Pro dziesmas. 

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas