Lūgums palīdzēt! Liesmas izposta ģimenes māju ar visu iedzīvi

0 komentāri
Lūgums palīdzēt! Liesmas izposta ģimenes māju ar visu iedzīvi

Postošs ugunsgrēks, 16. janvārī, pilnībā izpostījis Povicu ģimenes māju Salacgrīvā. Ģimenes galva Ivo ir 2. grupas invalīds ar pārvietošanās problēmām, taču, neraugoties uz veselības problēmām, bija radis nodarbi, kas papildinātu ģimenes kasi, proti, pieprasīto, izslavēto zivtiņu kūpināšana. Diemžēl postošais ugunsgrēks iznīcinājis visu, kas ģimenei piederēja. 

”Lūgums palīdzēt mūsu labajiem un stiprajiem draugiem – salacgrīviešu Povicu ģimenei. 16. janvāra vakarā liesmas pilnībā nopostīja Elīnas un Ivo ģimenes māju ar visu iedzīvi. Laimīgas sagadīšanās dēļ tovakar visi mājinieki bija devušies savās gaitās ārpus mājas, tālab cietušo nav. Ne Elīna, ne Ivo, ne abi viņu dēli nav gatavi palīdzību lūgt, tādēļ mēs, kuriem rūp notikušais, darām to, jo šī palīdzība ir ļoti nepieciešama. Ģimenes galva Ivo ir 2.grupas invalīds ar pārvietošanās problēmām, taču, neraugoties uz veselības problēmām, bija radis nodarbi, kas papildinātu ģimenes kasi, proti,- pieprasīto, izslavēto zivtiņu kūpināšana. Taču nu arī šis rūpals ir zudis, un visa apgādība gulsies uz Elīnas pleciem. Mēs būsim pateicīgi visiem labajiem ļaudīm, kas sniegs jelkādu finansiālo palīdzību, lai ģimene spētu atsperties un varētu sakārtot primāros jautājumus un neatliekamos izdevumus,” Povicu ģimenes draugi lūdzu līdzcilvēku palīdzību, lai ģimene pēc iespējas ātrāk spētu atkopties no nelaimes. 

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Nebūsim vienaldzīgi, konts ziedojumiem:

Elīna Povica LV20NDEA0000083558029 personas kods 070670-12017
Kontaktpersona – Sigita; tālr.: 29441772

Foto

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas