Lufthansa streika dēļ šonakt tiks atcelts viens reiss Rīgas lidostā; rīt visi reisi ir spēkā

0 komentāri

Vācijas lidsabiedrības Lufthansa pilotu streika dēļ naktī uz ceturtdienu lidostā Rīga atcelts viens ielidojošais reiss no Frankfurtes. Rīt visi Lufthansa lidojumi, visticamāk, notiks, informē lidostā Rīga.

Ir atcelts ielidojošais reiss 19. martā plkst. 00.20. Savukārt reiss rīt plkst. 13.05, pēc pašreizējās informācijas, ir spēkā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat rīt ir spēkā izejošie Lufthansa reisi – plkst. 06.35 un plkst. 14.10.

Kā vēstīts, Vācijas lidsabiedrības Lufthansa piloti rīko streiku, kas ietekmē īso un vidējo distanču lidojumus. Tādēļ šodien Rīgas lidostā atcelti četri šīs lidsabiedrības reisi starp Rīgu un Frankfurti.

Lai gan sākotnēji pilotu arodbiedrība “Cockpit” aicināja pilotus streiku rīkot no šodienas plkst. 1.01 pēc Latvijas laika līdz ceturtdienas plkst. 00.59 pēc Latvijas laika, šodien tā paziņoja, ka streikos arī ceturtdien, 19. martā, ietekmējot garo distanču lidojumus. Pagarināt streiku nolemts, lai palielinātu spiedienu uz Lufthansa vadību,” paziņoja arodbiedrība.

Šis streiks ir jaunākā protesta akcija, aviokompānijai un pilotiem nespējot vienoties par priekšlaicīgās pensionēšanās vecumu.

Cockpit jau pērn rīkoja vairākus pilotu streikus saistībā ar Lufthansa plānotajām izmaiņām pensionēšanās vecumā.

Pašreiz piloti var iet pensijā 55 gadu vecumā, bet Lufthansa vēlas palielināt pensionēšanās vecumu līdz 60 gadiem, kam arodbiedrība nepiekrīt.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas