Lufthansa pilotu streika dēļ atceļ lidojumus no Rīgas

0 komentāri

Saistībā ar Vācijas aviokompānijas Lufthansa pilotu streiku pirmdien, 20. oktobrī, atcelts aviokompānijas reiss Rīga–Frankfurte plkst. 14.00 un reiss Frankfurte–Rīga ar ielidošanas laiku plkst. 23.35, portālu Skaties.lv informēja lidostas pārstāve.

Otrdien, 21. oktobrī, atcelts reiss Rīga–Frankfurte plkst. 6.00 un Frankfurte–Rīga ar ielidošanas laiku plkst. 13.00. Pārējie reisi pagaidām tiek plānoti saskaņā ar iepriekšējo lidojumu plānu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pasažieri, kurus skar šīs izmaiņas, lidosta Rīga lūdz vērsties aviokompānijā.

Aviokompānijas Lufthansa piloti pirmdien sākuši jaunu divu dienu streiku, pieprasot pensiju iemaksu palielināšanu. Aviokompānijas piloti šobrīd var doties priekšlaicīgā pensijā no 55 gadu vecuma, taču lidsabiedrība plāno paaugstināt minimālo vecumu un iesaistīt pilotus savu pensiju finansēšanā. Piloti tam nepiekrīt un mēģinājumā panākt kompromisu rīkojuši jau septiņus streikus.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas