Lucavsalas Reksis, kura glābšanā iesaistījās tūkstošiem cilvēku, devies uz jaunajām mājām

0 komentāri

Ar patiesu prieku varam paziņot, ka LNT raidījuma Degpunktā četrkājainais draugs, Lucavsalas Reksis vai Franko, kā viņu iesaukuši Beinerta klīnikas darbinieki, šodien devies uz savām jaunajām mājām.

Dzīvot gribošais suņu puika Reksis – Franko šodien piedzīvoja lielu dienu. Rīta pusē, viņš ar dzīvnieku patversmes Ulubele darbinieku laba vēlējumiem pavadīts uz savām jaunajām mājām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jaunā ģimene, kurai nu uzticēts suņuks, pēdējo pāris nedēļu laikā, klīnikā viesojusies desmitiem reižu. Tieši tādēļ, viņi arī izvēlēti par jaunajiem saimniekiem, jo patversmes darbinieki novērojuši, ka Rekša un šīs ģimenes starpā veidojas īsta draudzība. Protams, nevarot nepamanīt arī patiesās rūpes par četrkājainā likteni.

Tikai dažas minūtes pēc ierašanās jaunajā mājvietā, Reksis – Franko jau iejuties. Brašā solī viņš apstaigājis pagalmu, iezīmējis savu teritoriju. Šķiet, viņam šeit patiks un gribas ticēt, ka šie cilvēki nekad nenodos viņa draudzību.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas