Ločmele: Zolitūde nav iemesls, kāpēc Šics tika atbrīvots no darba

0 komentāri

Kopš Zolitūdes traģēdijas apritējis jau gads, taču daudzi jautājumi joprojām ir neatbildēti. Politiķu solījumi nav vainagojušies ar rezultātu. Saistībā ar Zolitūdes traģēdijā cietušo un bojā gājušo cilvēku vārdu, uzvārdu publiskošanu no asi kritizēts, un no darba atstādināts tika Neatliekamās Medicīniskās Palīdzības Dienesta (NMPD) direktora vietnieks Mārtiņš Šics.

”Mums ir bijušas trīs tikšanās ar premjeri, neviens lūgums, kas skar konkrētu cilvēku problēmas nav izpildīts. Pirmajā reizē prasījām, lai atjauno darbā Šicu. Beidzās ar to, zini, es tev pa kluso pateikšu, ka Zolitūde nav īstais iemesls kāpēc Šics tika atbrīvots no darba, tā kā tas tika publiski paziņots. Tur ir citi iemesli kāpēc viņu neatjaunos darbā,” norāda biedrības Zolitūde pārstāve Regīna Ločmele.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pērn 21.novembrī, iebrūkot lielveikala “Maxima” jumtam, dzīvību zaudēja 54 cilvēki. Zolitūdes traģēdija ir lielākā Latvijā kopš neatkarības atjaunošanas.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas