LNT rīta raidījumā 900 sekundes atgriežas atraktīvā Kristīne Garklāva

3 komentāri

LNT rīta raidījums 900 Sekundes turpmāk ēterā būs jau no pulksten 06.30, bet tas nav vienīgais jaunums, turpmāk no rītiem skatītājus atkal priecēs atraktīvā un smaidīgā ziņu moderatore un TV žurnāliste Kristīne Garklāva. Sveicam ar atgriešanos!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk
3 komentāri

TOP komentāri

  • Frants
    +6

    Frants

    Ar ko viņa tāda atraktīva,tāpat kā garā vājais Grigalis rēc ne par ko un mētā pa gaisu visādus priekšmetus? Pamuļķi,nevis atraktīvi cilvēki !

    07.04.2015 10:23

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas