LNT 20 stāsti no sirds! Projekts, kas tapa, lai vairotu labestību cilvēkos

0 komentāri

Līdz ar LNT 20. sezonas sākumu septembrī, LNT Ziņu raidījumos bija iespēja skatīties 20 stāstus no sirds par lieliskiem un izciliem mūsu laikabiedriem, kuru dzīvesstāsts un aizrautība savā darbā ir lielisks iedvesmas avots.

LNT Ziņu žurnāliste Dana Albrehta šonedēļ tikās ar tiem LNT ziņu kolēģiem, kas iztaujāja un veidoja šo cilvēku portretus, lai uzzinātu, kādas sajūtas un cik spēcīga emociju buķete viņiem palikusi pēc tikšanās ar personībām.

LNT Ziņu dienests, esot ar skatītāju kopā jau 20. sezonu, vēlējās šo jubilejas reizi svinēt īpaši. Tā radās ideja gan sev pašiem, gan skatītājiem pasniegt dāvanu – svētku kliņģeri, svecīšu vietā liekot 20 stāstu kaleidoskopu par cilvēkiem, kuri savā dzīvē atraduši darbu, ko patiešām mīl. Nodarbošanos, kurā rod iedvesmu un ko dara no sirds. Un tieši tāpēc viņi sevi var saukt par laimīgiem. Tā tapa 20 stāsti no sirds.

Šajos sirds stāstos LNT Ziņu dienesta komanda tikās ar dažādu profesiju pārstāvjiem. Apzināti tika uzrunāti tādi cilvēki, kuri neatkarīgi no grūtībām dara savu darbu ar gandarījumu un rod tajā piepildījumu. LNT Ziņu dienests viesojās pie daktera klauna, kapelāna, skolotāja, mākslinieka, komponista, pastnieka, glābēja, ārsta, mūziķa un daudzu citu arodu pratēju pasaulē.

Projekts tapa, lai vairotu to spēku, enerģiju, labestību un lielo gribasspēku, kas piemīt cilvēkiem, kuru paveiktais aizrauj un iedvesmo citus.

Katru stāstu iesākām ar Goran Gora izdziedātajiem Knuta Skujenieka vārdiem un ar pašu stāstu varoņu roku rakstītajiem rubrikas pieteikumiem.

Šo 20 sezonu laikā savus stāstus LNT Ziņu dienestam ir uzticējuši daudzi, bet šoreiz stāstu varoņi savas sirds durvis atvēra īpaši plaši.

Skaties video:

Skaties, ko par projekta tapšanu saka paši LNT 20 stāstu no sirds autori!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Uz XII Jaunatnes dziesmu un deju svētkiem pulcēsies 40 000 Igaunijas jauniešu

Mēdz sacīt, ka latvieši ir liela dziedātāju tauta. Tomēr ar bagātīgām tradicionālo dziesmu un deju tradīcijām var lepoties arī mūsu ziemeļu kaimiņi igauņi. Līdzīgi kā Latvijā Igaunijā dziesmu un deju svētki norisinās ik pēc pieciem gadiem. Savukārt šovasar Tallinas lielākajās estrādēs jau 12. reizi noritēs arī Jaunatnes dziesmu un deju svētki, kas pulcēs tieši jaunākās paaudzes korus un deju kolektīvus no visas Igaunijas.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas