LMT un Lattelecom neapvienosies

0 komentāri
LMT un Lattelecom neapvienosies

Valdība šodien lēma, ka telekomunikāciju uzņēmumi Latvijas Mobilais telefons un Lattelecom turpinās darbu kā līdz šim – atsevišķi. Vienlaikus nozares izvērtējumu noteikts izvērtēt Privatizācijas aģentūrai, kā arī piedāvāt valdībai nākotnes rīcības scenārijus.

Ekonomikas ministrija bija sagatavojusi informatīvo ziņojumu par abu uzņēmumu kapitāla daļu pārvaldīšanu, kas paredzēja divus scenārijus – apvienot uzņēmumu vai saglabāt pašreizējo situāciju. Valdība izvēlējās otro variantu. Tāpat arī valdība nolēma saglabāt valsts kontroli pār abu uzņēmumu kapitāldaļām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau ziņojām, ka LMT un Lattelecom nākotnes jautājums ir tik jūtīgs, ka politiķi to jau izskatīja nu jau pusgadu, kopš zviedru akcionārs TeliaSonera lūdza valdībai atklāt, kādu abu uzņēmumu nākotnes stratēģiju tā redz. Pēc sīvām aizkulišu cīņām valdība šodien savu pozīciju formulēja. Atbildīgā Ekonomikas ministrija uzskata, ka esoša situācija ir optimāla, tāpēc rosināja zviedriem sūtīt atteikuma vēstuli.

Plašāk par valdības lēmumu uzzini TV3 Ziņās plkst. 19.00!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas