LMT un Lattelecom neapvienosies

0 komentāri

Valdība šodien lēma, ka telekomunikāciju uzņēmumi Latvijas Mobilais telefons un Lattelecom turpinās darbu kā līdz šim – atsevišķi. Vienlaikus nozares izvērtējumu noteikts izvērtēt Privatizācijas aģentūrai, kā arī piedāvāt valdībai nākotnes rīcības scenārijus.

Ekonomikas ministrija bija sagatavojusi informatīvo ziņojumu par abu uzņēmumu kapitāla daļu pārvaldīšanu, kas paredzēja divus scenārijus – apvienot uzņēmumu vai saglabāt pašreizējo situāciju. Valdība izvēlējās otro variantu. Tāpat arī valdība nolēma saglabāt valsts kontroli pār abu uzņēmumu kapitāldaļām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau ziņojām, ka LMT un Lattelecom nākotnes jautājums ir tik jūtīgs, ka politiķi to jau izskatīja nu jau pusgadu, kopš zviedru akcionārs TeliaSonera lūdza valdībai atklāt, kādu abu uzņēmumu nākotnes stratēģiju tā redz. Pēc sīvām aizkulišu cīņām valdība šodien savu pozīciju formulēja. Atbildīgā Ekonomikas ministrija uzskata, ka esoša situācija ir optimāla, tāpēc rosināja zviedriem sūtīt atteikuma vēstuli.

Plašāk par valdības lēmumu uzzini TV3 Ziņās plkst. 19.00!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas