Liepnieks šokēts par spriedumu digitālās televīzijas lietā

0 komentāri
Liepnieks šokēts par spriedumu digitālās televīzijas lietā
FOTO: LETA

Polittehnologs Jurģis Liepnieks par spriedumu digitālās televīzijas krimināllietā bija šokēts, jo šādu tiesas lēmumu nebija gaidījis. Liepnieks īsi pirms sprieduma izskatījās mierīgs un nodevās žurnāla lasīšanai. Jau pēc sprieduma polittehnologs izskatījās sadrūmis.

“Manī mutuļo emocijas, un es varbūt negribētu neko sīkāk komentēt. Skaidrs, ka pilnīgi neko tādu spriedumā nebiju gaidījis ar visu savu pieredzi, un nebija man tādas prognozes, kāds varētu būt iznākums. Mēģināsim kaut ko vēl sagremot un saprast. Es esmu šokēts,” žurnālistiem teica Liepnieks.

Lielākais pārsteigums Liepniekam ir par to, ka spriedums ir notiesājošs. “Tomēr 12 gadus cilvēkus vazāt pa tiesām izmeklēšanas lietā, kurā zaudējumi nevienam nav nodarīti, kurā nav cietušā, un tad vēl pēc 12 gadiem ielikt uz trīs gadiem cietumā,” akcentēja Liepnieks, atgādinot, ka vairākiem apsūdzētajiem tiesa piemēroja trīs gadu cietumsodus.

Jau ziņots, ka bijušā premjerministra Andra Šķēles kādreizējam biroja vadītājam, polittehnologam Jurģim Liepniekam tiesa kā galīgo sodu noteica naudas sodu 200 minimālo mēnešalgu jeb 72 000 eiro apmērā. Tāpat tiesa nolēma no Liepnieka valsts labā piedzīt vairāk nekā 184 000 eiro.

Rīgas apgabaltiesa šodien nolēma atzīt par vainīgiem 12 digitālās televīzijas krimināllietā apsūdzētos, septiņiem no viņiem piespriežot reālu cietumsodu, bet sešiem nosakot naudas sodus. Tikmēr piecas personas attaisnotas un viena atbrīvota no kriminālatbildības.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas