Lielveikalos nereti var iegādāties brāķētas ragavas

0 komentāri

Riekstu kalnā kāds 40 gadus vecs vīrietis slēpojos kritis un guvis mugurkaula traumu, savukārt uz Zilā kalna 46 gadus veca sieviete, braucot ar piepūšamo kameru lejā no kalna, ieskrējusi kokā un guvusi polittraumu. Abos gadījumos gan cietušie bijuši pieauguši cilvēki, bet kas tad visbiežāk bauda ziemas priekus? Protams, bērni.

Agrāk vienīgais slidkalniņa ekipējums ziemā bija maisiņš ar kuru šļūkt lejā, bet tagad veikalos izvēle ir visai plaša.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Bet diemžēl liela daļa no šīm precēm neizskatās sevišķi drošas. Tad nu TV3 raidījums Bez Tabu devās noskaidrot, cik drošas ir veikalos piedāvātās ragavas.

Speciālisti norāda, ka nereti gadās, ka veikalos pārdod brāķētas ragavas. Bieži vien ragavās it kā ir arī ”bremzes” un ”stūre”, bet prakse rāda, ka ne viens ne otrs nepilda savas funkcijas.

Vairāk skaties pievienotajā video!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? šodien 09:03

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas