Lielveikali samazina piena produkcijas cenas

0 komentāri

Lai atbalstītu vietējos ražotājus lielveikalu ķēdes “Rimi un “Maxima” vairāku Latvijas piena ražotāju produkcijas regulārās cenas uz laiku esot samazinājušas no 4% līdz 30%. Tā apgalvo lielveikalu pārstāvji.

Cenu samazinājums “Rimi” veikalos attiecas uz vairāk nekā 170 dažādiem piena produktiem – pienu, kefīru, krējumu, sviestu, jogurtu, biezpienu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr “Maxima” veikalos no šodienas par proporcionāli pazeminātām cenām pieejama “Food Union” produkcija, bet rīt veikalu plauktos par pazeminātām cenām būs pieejama arī “Tukuma piena” un “Smiltenes piena” produkcija. Tāpat, atbalstot Latvijas ražotājus, “Rimi” ir sācis kampaņu “Pērc Latvijas preci”.

Tās laikā televīzijas un radio reklāmās, kā arī vizuālos materiālos aicinās ikvienu savā pirkumu grozā iekļaut tieši pašmāju produkciju. Savukārt “Maxima” veikalos vietējo ražotāju atbalstam no rītdienas sāks īpaša noformējuma izvietošanu pašmāju ražotāju produktiem, lai tādējādi pievērstu pircēju uzmanību un veicinātu pašmāju produktu noietu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas