Lielveikalā ZOOM no griestiem gāžas ūdens, pircējus aicina turpināt iepirkšanos!

1 komentārs

Pēc traģiskās lielveikala Maxima sagrūšanas Rīgā, plašsaziņas līdzekļos saukta par Zolitūdes traģēdiju, kas notika 2013. gada 21. novembrī, cilvēkiem ir bail no katra trauksmes signāla, kas novērojams citos lielveikalos. Pavisam nesen Ķengaragā veikalā Zoom no griestiem sācis pilēt ūdens, taču neviens nav licis pircējiem pamest telpas.

Bez Tabu satrauktā skatītāja Lauma vēstulē skaidro:

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šodien apmeklēju tirdzniecības centru Zoom Maskavas ielā, un tur man pavērās interesants skats. Pie ieejas no griestiem lija ūdens, bet apmeklētājus tik un tā aicināja iet pa otru ieeju. Vai tas ir saskaņā ar darba drošības noteikumiem? Visi mierīgi iepirkās, bet man pašai bija bail iet iekšā lielveikalā.

Pie vēstules raidījuma Bez Tabu skatītāja pievienojusi arī videomateriālu, kurā redzams, kā pie ieejas durvīm no grieztiem gāžas ūdens un apkopēja ātri mēģina visu uzkopt.

Skaties video!

Ko par to saka VUGD?

Šādā situācijā glābšanas dienests nav būvinženieri, līdz ar to viņi nevar izvērtēt, vai tad, kad jumts pil, vai tas ir droši vai nav, skaidro Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve Viktorija Gribuste.

Tas var būt saistīts ar kondensātu vai instalāciju bojājumiem. Šādā situācijā par pircēju drošību ir atbildīgs ēkas īpašnieks vai īrnieks.

Atbildīgajām personām būtu jāorganizē ēkas pārbaude. Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta pārstāve neizslēdz faktu, ka atbildīgā persona bija informēta par notiekošo, tādēļ izsaukums netika saņemts.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Andris
    0

    Andris

    Daugavpilī tāds interesants gadījums notika tirzniecības centrā Solo.Gaišā dienas laikā otrajā stāvā,nenokā pacēlās grīdas flīzes,izskaidrojumu neviens nevar dot,vai arī grib kaut ko noslēpt.Pārdevējas teica ka tā nav pirmā reize.Gribētos noskaidrot vai tas nav bīstami.

    13.01.2016 12:35

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas