Lielvārdē ”nevienam nepiederošs” elektrības skapis apdraud iedzīvotājus

0 komentāri

Situācija, kas apdraud cilvēkus un neviens par to nav atbildīgs, izveidojusies Lielvārdē, kur jau vismaz divus gadus bērniem ir iespēja iebāzt pirkstus pusatvērtā elektrosadales skapī un saņemt pamatīgu strāvas triecienu. 

Vietējie iedzīvotāji stāsta, ka elektrosadales skapis pieder trešajām personām – ne pašvaldībai, ne Latvenergo vai Sadales tīklam. Iespējams, tieši tāpēc neviens neesot papūlējies to aizvākt vai savest kārtībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Uzņēmums Sadales tīkls ziņo, ka devušies vietu apskatīt un konstatējuši, ka tas nepieder viņiem.

Foto

Iespējamais īpašnieks ir Cido grupa, bet to nevar apgalvot. Kam jāsakopj šī vieta, vismaz Sadales tīkli rausta plecus un iesaka sazināties ar pašvaldību.

Tikmēr jāpriecājas, ka prevencija par to, ka šādām ierīcēm nedrīkst iet pat tuvumā, ir nostrādājusi un nav cietis neviens bērns. Skapis nav nožogots.

Tas ir pieejams gan tuvējo daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem, gan dārziņu apmeklētājiem.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas