Lielbritānijas latvieši vēlas lauzt stereotipu, ka latvieši ir pabalstu prasītāji un melno darbu darītāji

0 komentāri

Londonā noticis jau otrais Lielbritānijas latviešu biznesa saiets, kura rīkotāji vēlas lauzt stereotipu par latviešiem kā pabalstu prasītājiem un melno darbu darītājiem.

Londonā Latvijas vēstniecībā nupat kā ir noticis otrais latviešu biznesa tīkla saiets. Šoreiz dalībnieku pulks bija vēl kuplāks, vairāki veiksminieki dalījās ar savu pieredzi ceļā uz panākumiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ir kāds, kas darbojas profesionāli, ir kāds, kas mēģina ielauzties uzņēmējdarbībā. Visi šie viedokļi, idejas, lietas, ko viņi stāsta, noder klausītājiem.

Anna ir diplomēta daiļdārzniece, sava Londonas uzņēmuma vadītāja un īpašniece, pie viņas strādā 9 darbinieki, galvenokārt latvieši. Sākums Lielbritānijā ir bijis grūts, taču šobrīd viņai darba ir tik daudz, ka diennaktī sanāk strādāt pat 15 stundas un vairāk.

Latvijā tiek nepārtraukti pārmests par slikto darba ražīgumu, taču Anglijas latvieši par latviešu darba tikumu ir pretējās domās. Stefans, kurš šobrīd ir tehniskais directors lielā telekomunikāciju kompānijā, uzsver, ka viņa panākumu atslēga ir ieaudzinātā darba kultūra.

Stefans Bagienskis Arden Telecom, tehniskais direktors

Latvietim atbraucot šeit uz Angliju un ieviešot – nevis ieviešot, bet piekopjot to darba kultūru, kāda ir ieaudzināta, tas pats par sevi ļauj cilvēkam ļoti daudz ko sasniegt.

Katrīnai ir sava online galerija, kas pārdod mākslas priekšmetus un fotogrāfijas. Viņa uzskata, ka Latvijas māksla ir ļoti augstā līmenī, tādēļ visi Latvijas mākslinieki, kuri vēlētos tikt pārstāvēti Londonā, tiek aicināti pieteikties.

Katrīna AleksaPredella House, online mākslas galerijas īpašniece:

Plānoju braukt uz Latviju jūlijā un nevaru sagaidīt satikt jaunos māksliniekus un atvest viņu darbus seit, uz Londonu, kur ir lieliska vide jaunajiem māksliniekiem reprezentēt viņu mākslu šeit un arī pārdot.

Latvijas vēstnieks Lielbritānijā Andris Teikmanis pasākuma noslēgumā īpaši atzīmēja, ka šie stāsti pierāda to, ka acīmredzot Latvijā iegūtā izglītība ir tik fundamentāli laba, ka cilvēki ir spējīgi uzsākt veiksmīgu biznesu jebkur pasaulē.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas