Lielbritānijas izstāšanās ietekmēs un mainīs ES, Vējonis pauž nožēlu par britu lēmumu

5 komentāri
Lielbritānijas izstāšanās ietekmēs un mainīs ES, Vējonis pauž nožēlu par britu lēmumu
FOTO: LETA

Valsts prezidents Raimonds Vējonis pauž nožēlu par Lielbritānijas vēlētāju lēmumu atbalstīt valsts izstāšanos no Eiropas Savienības (ES). Vienlaikus Valsts prezidents uzsver, ka Lielbritānija arī turpmāk paliks Latvijai un ES nozīmīgs sabiedrotais un starptautiskais partneris, ar kuru tiks uzturētas ciešas attiecības. 

”Ir skaidrs, ka Lielbritānijas izstāšanās ietekmēs un mainīs ES. Organizācijas dalībvalstīm jāpaveic viss iespējamais, lai saglabātu integrācijas procesā sasniegto, vienlaikus veicinot ekonomisko izaugsmi, globālo konkurētspēju un sabiedrības atbalstu,” norādīja Raimonds Vējonis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Valsts prezidents norāda, ka tuvākajā laikā jāuzsāk sarunas par Lielbritānijas izstāšanos no ES noteikumiem un turpmākajām attiecībām. Latvijas valdībai jādara viss nepieciešamais, lai aizstāvētu savas nacionālās, Latvijas valstspiederīgo Lielbritānijā un ES dalībvalstu kopējās intereses.

”Būs jāpanāk visām iesaistītajām pusēm pieņemams risinājums. Šis ir vēl nebijis gadījums Eiropas Savienības vēsturē, tādēļ grūti paredzēt, cik ilgs šis process būs un kāds būs tā rezultāts,” norāda Valsts prezidents Raimonds Vējonis.

5 komentāri

TOP komentāri

 • čiks
  +2

  čiks

  kas Vējonim par daļu svešas valsts lietās,Angļi pareizi dara,ka iztājas no dir,s,ā līdēju klubiņa

  24.06.2016 10:43

 • eH:(
  +1

  eH:(

  Nu bet, mūsu "dižajiem", Tauta ir pie pakaļas!!!!!!!!!!!!!!!!

  24.06.2016 13:02

 • Dzintra Skaidrīte Meijere
  +1

  Dzintra Skaidrīte Meijere

  Lielbritānijā dzīvo un strādā daudzi mūsu Valsts pamatiedzīvotāji, tāpat arī mācās turienes skolās un augstskolās. Mēs bijām vienā savienībā- Prezidenta rūpes ir saprotamas. Kā viss notiks , nav zināms vēl, tāpēc arī nemiers, domas par jaunās situācijas risinājumiem.Labāk domāsim labas domas un vismaz tādējādi atbalstīsim savējos.

  24.06.2016 12:11

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas