Lielāko parādnieku nenomaksātie nodokļi – 255 miljoni eiro

2 komentāri

Lielāko simts nodokļu parādnieku parāds valsts budžetam 1. martā bija gandrīz 255 miljoni eiro. Tā liecina Valsts ieņēmumu dienestā (VID) pieejamā informācija. Starp desmit lielākajiem parādniekiem valsts budžetam ir trīs privātpersonas un septiņi uzņēmumi.

Sarakstā pirmo vietu ieņem SIA M4U, kuras parāds 1. martā ir 31,5 miljoni eiro. Uzņēmums darbojas elektrotehnikas un elektronikas nozarē, tā īpašnieks ir Krievijas pilsonis Artjoms Voropajevs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Otrais parādnieku sarakstā ir privātpersona ar 19 miljonu eiro lielu parādu- Jevgeņijs Jakovļevs. Trešajā vietā – SIA AVT Nafta ar 9 miljonu eiro lielu parādu.
Nodokļu parādnieku sarakstā VID ierindojis arī tādus uzņēmumus kā Dzintars, Nemo Holdings, un Pilsētmāju institūts Urban Art.

Nodokļu parādnieku sarakstā ir arī virkne fizisku personu, tostarp zināmu uzņēmēju un zemes īpašnieku.

2 komentāri

TOP komentāri

 • Seniors
  +1

  Seniors

  Skaidri redzam , kad ne visiem , nodoklu parads jaatmaksa , un ne visiem , tiek apkilati ipasumi ! Paprove pensionars , neatmaksat VID paradu laika , uzreiz bus klat tiesu izpilditaji , vai ari , lieta nonaks , paradu piedzineju rokas . Ta , musu valsts izturas , pret saviem iedzivotajiem .

  18.03.2016 16:39

 • Patiesība
  0

  Patiesība

  Paceliet vēl nodokļus, būs vēl vairāk parādnieku.
  Un vispār, ko nozīmē parāds valstij??????????, ja valsts to pati audzē??????

  18.03.2016 18:26

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas