Lielākā daļa cilvēku nav atguvuši naudu no Relaks tūre par nenotikušiem ceļojumiem

0 komentāri

Viens no Latvijā pazīstamākajiem ceļojumu birojiem Relaks tūre no vairākiem klientiem iekasējis naudu, bet ceļojumi nav notikuši. Kopumā ceļotgribētājiem izkrāpti aptuveni 55 tūkstoši eiro, bet apdrošinātājs izmaksājis tikai nedaudz vairāk kā 28 tūkstošus eiro cietušajiem.

Kopumā Patērētāju tiesību un aizsardzības centrā (PTAC) saņemti 98 iesniegumi, un Valsts policijā par cietušajām atzītas 78 personas.

Tagad no apdrošinātāja BTA izmaksāta atlīdzība ir tikai četriem cilvēkiem, bet pārējie palikuši bešā. Tas tādēļ, ka Relaks tūre bija noslēgusi līgumu ar apdrošinātāju par minimālo summu jeb nedaudz vairāk kā 28 tūkstošiem eiro. Tas nozīmē, ka visiem cietušajiem segt zaudējumus nevarēšot.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kādēļ šāda situācija?

Valsts likumdošana nosaka, ka drošības garantijai ir jābūt ne mazākai par 28 tūkstošiem eiro. Turklāt patlaban valstī neviens nekontrolē, vai summas par kādām tiek iegādātas apdrošināšanas polises, ir pietiekamas. Tāpat arī Ekonomikas ministrijā atzīst, ka noteikumi nav pilnīgi. Tagad tiekot strādāts, lai tos uzlabotu, un Relaks tūres gadījums ļāvis pieņemt lēmumu par jaunas sistēmas izveidi.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas