Lidojuma laikā Zviedrijā pasažieri piedzīvo šausmas; saņemti draudi par spridzekli lidmašīnā

0 komentāri

Ārkārtas nosēšanos Gēteborgas lidostā šodien bija spiesta veikt lidmašīna, kas devās no Londonas uz Stokholmu. Nosēšanās iemesls – tika saņemti draudi, ka lidmašīnā ir bumba.

Negaidīts pavērsiens ceļojumā. 72 pasažieri un pieci apkalpes locekļi tika evakuēti no aviokompānijas SAS lidmašīnas Gēteborgas lidostā, bet pats lidaparāts tika rūpīgi pārmeklēts, meklējot sprāgstvielas. Situācijas dēļ Zviedrijas otrajā lielākajā lidostā tika uz laiku kavēta aviosatiksme.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Mēs evakuējām lidmašīnu un parūpējāmies arī par apkalpes drošību. Šobrīd cenšamies atsākt lidojumus saskaņā ar grafiku. Pacelšanās notiek pēc plāna, taču nosēšanās šobrīd nav iespējama,” saka lidostas pārstāve Šarlote Lundgrēna.
Ziņojumu par notiekošo sniedza arī Zviedrijas policija.

“Šobrīd esam lidmašīnu novietojuši īpašā vietā lidostas teritorijā. Mēs pārbaudām gan lidmašīnu, gan arī ikvienu bagāžas vienību, lai saprastu, vai lidmašīnā patiešām ir spridzeklis,” norāda policijas pārstāvis Hanss Lipens.

Policija situāciju raksturoja kā mierīgu. Tika pārbaudīta arī visu pasažieru identitāte un viņu līdzšinējā vēsture, ņemot vērā, ka lidaparāts Zviedrijā ieradās no Lielbritānijas, kas ir ārpus Šengenas zonas. Vēlāk policija informēja, ka nekāds spridzeklis lidmašīnā nav atrasts. Pagaidām nav zināms, kas informējis policiju par lidmašīnā ievietoto bumbu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas