”Lidojoši” radiatori pārsteidz Ziepju ielas iedzīvotājus

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Kad apkārtne jau slīga tumsā, kāds Ziepju ielas iedzīvotājs ievērojis, ka 11. nama augšējā stāvā vērojama neparasta rosība. Viņa aizdomas pastiprinājis fakts, ka piektā stāva logā parādījies radiators, kurš pēc mirkļa ar skaļu būkšķi piezemējies nama pagalmā. Protams, par šo neparasto novērojumu, viņš telefoniski pastāstījis arī likumsargiem.

Kādam kungam, plānotās peļņas vietā, nu nācās skaidroties ar policistiem, jo, neskatoties uz to, ka lielākā daļa savākto lietu, drīzāk uzskatāma par lūžņiem, radiatoru ņemšana no daļēji pamestā nama tomēr ir zādzība.

Vīrietis aizturēts un kopā ar visiem pierādījumiem nogādāts Valsts policijas Zemgales iecirknī. Kā izrādās, pašus Ziepju ielas 11. nama iedzīvotājus šāds notikums nemaz nesatrauc, jo lielākā daļa no šīs kopmītņu tipa ēkas jau izvākušies.

Kāpņu telpā redzami paziņojumi, ka šā mēneša laikā namam tiks atslēgta gan ūdens padeve un kanalizācija, gan elektrība. Izrādās, ēka tiek atbrīvota, jo to tuvākajā laikā plānots pārveidot par mūsdienīgu sociālo māju. Kā stāsta Pašvaldības policisti, iepriekš šeit mitinājušies dažādi ļaudis un kārtībnieki šeit viesojušies itin bieži.

0 komentāri

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas