Lepojamies! Sieviete, kura dāvā prieku un mīlestību bērniem no kara plosītās Ukrainas

0 komentāri

Ceremonija Latvijas lepnums jau notiek divpadsmito gadu. Šo gadu laikā ir mainījusies pasniegto balvu būtība, par ko tās tiek pasniegtas. To nosaka notikumi ne tikai Latvijā, bet arī visur pasaulē.

Ceremonijas vadītājs Arnis Krauze apgalvo, ka nav vairs tādas dienas, kad nebūtu jāziņo par kara šausmām, bēgļiem, ciešanām… Liela daļa cilvēku uz visu notiekošo noraugās ar televīzijas starpniecību, bet ir arī cilvēki, kuri ir gatavi piecelties un sniegt palīdzīgu roku tiem, kuri cieš t.s. pasaules karstajos punktos.

Foto

Nominācijā Cilvēks cilvēkam balvu saņēma Irina Čžou. Irina Čžou ir biedrības Alianse Latvija bez bāreņiem sirds un dvēsele. Irina kopā ar domubiedriem organizē dažādas aktivitātes un projektus, lai palīdzētu bez vecāku apgādības palikušiem bērniem no Ukrainas.

 Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas