Slēpošanas sezona tuvojas; Lemberga hūtē pūš sniegu

0 komentāri

Līdz ar pirmā sala iestāšanos slēpošanas kalnā Lemberga hūte ir iedarbināti sniega pūtēji un uzsākta sniega segas veidošana, lai pēc iespējas ātrāk varētu sagādāt prieku ziemas sporta veidu un aktīvās atpūtas cienītājiem. Sniega pūšanu varēs turpināt tik ilgi, kamēr pieturēsies sals.

Rīt, 29.novembrī, kopā ar pilsētas galveno Ziemassvētku egli un rotājumiem arī Piedzīvojumu parkā pie slēpošanas kalna tiks iedegta grezna egle un līdz ar to slēpošanas kalns Lemberga hūte būs pilnīgi gatavs ziemas sezonai. Sagatavots un sakārtots ir arī viss nomas ziemas sporta veidu inventārs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat kā iepriekš uz kalna būs izveidotas divas slēpošanas trases, snovparks, bērnu kalniņš, kameršļūkšanas trase un iesācēju kalniņš, darbosies pieci pacēlāji.

Slēpošanas kalna izveide un uzbēršana turpinājusies visu šo gadu. Lai arī relatīvais kalna augstums sasniedz jau 60 m atzīmi, pacēlāji slēpotājiem un snovbordistiem atrodas iepriekšējā 56 m augsutmā, jo uz šo sezonu pacēlājus pārvietot augstāk kalna intensīvo vēršanas darbu dēļ nevarēja paspēt, to plānots izdarīt nākamajā gadā.

Par jaunumiem un aktualitātēm uz kalna sekojiet līdzi mājas lapā.

Laika ziņas

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā