Latvijas vēstniecībai Lielbritānijā nav oficiālu sūdzību par tautiešu diskrimināciju

0 komentāri

Visskaļāk savas balsis pret diskrimināciju Lielbritānijā šobrīd pacēluši poļi, kuru kopiena tur ir skaitliski vislielākā – gandrīz miljons cilvēku.

Polijas valstspiederīgie sūdzējušies par bukletiem, kuros aicināts viņus patriekt no Lielbritānijas. Tāpat Londonas pievārtē ar grafiti ticis apķēpāts Polijas kultūras centrs.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savas bažas un nosodījumu jau paudušas augstākās šīs valsts amatpersonas. Latvija tikmēr sola rūpīgi sekot līdzi notiekošajam un aizstāvēt tautiešu intereses, ja tas būs nepieciešams, taču galvenokārt paļaujas uz britu pašu varasiestādēm.

Ārlietu ministrs, Edgars Rinkēvičs

Mums šobrīd nav konkrētu ziņojumu par konkrētām lietām. Zinām par vispārēju spriedzi. Bet, kā parādās konkrēti ziņojumi, vēstniecība reaģēs un balstīs valstspiederīgos institūcijās. Pagaidām tādu ziņu nav. Ir tikai vispārējais noskaņojums.

Rinkēvičs atgādina, ka liela daļa pašu britu arī dzīvo un strādā citās Eiropas valstīs, tāpēc atsaucas uz britu premjeru Deividu Kameronu, kurš asi nosodījis rasisma iezīmes. Kamēr nav panākta cita vienošanās, Eiropas Savienības (ES) pilsoņiem Lielbritānijā ir tādas pašas tiesības kā pašiem britiem.

Pēkšņās ksenofobijas uzliesmojumā vaino pret imigrantiem klaji vērsto Brexit kampaņu.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas