Latvijas uzņēmējiem piederošais Ventbunker vēlas investēt airBaltic

0 komentāri

Vairākiem Latvijas uzņēmējiem piederošais naftas produktu pārkraušanas uzņēmums Ventbunker negaidīti paudis gatavību investēt nacionālajā aviokompānijā airBaltic.

Ventbunkers aicina uz sarunām airBaltic valdes priekšsēdētāju Martinu Gausu un uzņēmuma padomi, kā arī nozares atbildīgo Satiksmes ministriju, pārrunāt investīciju iespējas airBaltic attīstībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šādu piedāvājumu ministrijas valsts sekretārs Kaspars Ozoliņš saņēmis vakarvakarā. Ventbunkers esot gatavs sniegt nepieciešamo ieguldījumu, lai arī valdība jau atbalstījusi līguma parakstīšanu ar Vācijas investoru Ralfu Montāgu Dīteru Girmesu, kurš izteica vēlmi investēt 52 miljonus eiro.

Ventbunkers bija viens no uzņēmumiem, kas savulaik bija ierauts tā saucamajā Ventspils tranzītkarā. Ventbunkers zināmākie akcionāri ir uzņēmēji Olafs Berķis, Igors Skoks un Genādijs Ševcovs, kā arī, iespējams, Aivars Lembergs, kura arestēto mantu pārrauga advokāts no Šveices Rūdolfs Meroni.

Jāatgādina, ka Ventbunkera meitaskompānija Latvijas Naftas tranzīts par teju 80 miljoniem eiro nupat pārdeva 43% Ventspils naftā.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas