Latvijas ”roņi” atklājuši ziemas peldēšanas sezonu

0 komentāri

Latvijas “roņi” atklāj sezonu. Desmitiem ziemas peldētāju šodien Jūrmalā pie Bulduru glābšanas stacijas, spītējot rudenīgajiem laikapstākļiem un vēsajam ūdenim, atklāja ziemas peldēšanās sezonu.

Ūdens temperatūra šodien Jūrmalā bija vien 12 grādu, taču tas neatturēja vairākus desmitus cilvēku baudīt peldi. Ziemas peldētājiem sezona ilgst no oktobra pirmās svētdienas līdz aprīlim. Šī ir jubilejas – 40. sezona.

Līdz ar 40. sezonu ”roņi” sāk gatavoties arī ziemas peldēšanas pasaules čempionātam, kas tiek rīkots ik pēc diviem gadiem.

Jau pēc mēneša Jelgavā notiks pirmās ziemas peldēšanās sacīkstes, bet Latvijas čempionāts ziemas peldēšanā paredzēts februāra beigās.

Cilvēki, kuri aktīvi peldas ziemas sezonā, Latvijā ir vairāk par 200.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas