Latvijas robežsargiem sāk trūkt telpu nelegālo imigrantu izmitināšanai

0 komentāri

Ņemot vērā aizvien pieaugošo nelegālo imigrantu pieplūdumu Latvijā, Valsts robežsardzei ir pamatotas bažas par turpmākajām nelegālo imigrantu izmitināšanas iespējām, informē Valsts robežsardze.

Līdz ar Valsts robežsardzes Rīgas pārvaldes aizturēto ārzemnieku izmitināšanas centra Olaine slēgšanu ar 2011. gada 1. jūniju aizturēto ārzemnieku izmitināšanas centrs Daugavpils ir vienīgā nelegālo imigrantu izmitināšanas vieta Latvijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pateicoties Valsts robežsardzes amatpersonu profesionalitātei, veicot valsts robežas apsardzību un kontroli, šogad ir aizturēti jau 49 valsts robežu nelikumīgi šķērsojuši Vjetnamas pilsoņi. Ņemot vērā aizvien pieaugošo nelegālo imigrantu pieplūdumu Latvijā, Valsts robežsardzei ir pamatotas bažas par turpmākajām nelegālo imigrantu izmitināšanas iespējām.

Lai gan centrs ir labiekārtots un vienlaicīgi var uzņemt 84 personas, tajā jau šobrīd ir izmitināti 80 nelegālie imigranti. Turklāt pēdējo divu nedēļu laikā aizturēto nelegālo imigrantu skaits rosina Valsts robežsardzi jau savlaicīgi sākt alternatīvu risinājumu meklēšanu nelegālo imigrantu izmitināšanai.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas