Latvijas prezidenta publiskās izgāšanās

13 komentāri

2. Bērziņš draud operatoram!

2/8

Turkmenistānas prezidentu nodēvē par Turcijas valsts vadītāju!

2012. gadā Latvijas Valsts prezidents Andris Bērziņš oficiālajā preses Turkmenistānas prezidentu Gurbanguli Berdimuhamedovu nodēvēja nosauca par Turcijas prezidentu. Valstu nosaukumi visai līdzīgi, taču, vai tomēr nebūtu nepieciešams mazliet vairāk koncentrēšanās?

2. Bērziņš draud operatoram!

2/8
13 komentāri

TOP komentāri

 • smilteniete
  +5

  smilteniete

  Pilnībā piekrītu Pakalna k-gam-ka tik vairāk varētu kādu nomelnot-pretīgi lasīt pašu rakstu un arī tos 2 komentārus-nez kā tāds Eds pats runā- pat rakstīt pareizi nav iemācījies....bet kritizēt citus-tur jau prāta daudz nevajag....gan jau sekos vēl citi latviešu "gaismas nesēji" ar tikpat stulbiem komentāriem....kauns,ka saucaties latvieši....

  26.02.2015 18:46

 • Līva
  +4

  Līva

  Lieciet Bērziņam mieru!Šodien dzirdēju,ka pašlaik esot labākais laiks kļavu sulu tecināšanai.Vai tiešām jūs guļaties un ceļaties ar domām par Bērziņu?Kāpēc?Nomierinieties taču!Nāks laiks - nāks padoms.Normālās valstīs kritiku gāž pirms ievēlēšanas,bet pēc tam mute ciet vai cietumā!

  26.02.2015 22:05

 • Bruno
  +3

  Bruno

  Gribētu redzēt autora un redaktora,,draugiem.lv''vārdus ar kuru svētību tiek revidēta vēstures miskaste.

  26.02.2015 23:10

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas