Latvijas pasta kļūmes dēļ bērns gandrīz zaudē vietu dārziņā

0 komentāri

Pārāk vēlu saņemot svarīgu vēstuli no Jelgavas pašvaldības, mamma Andžela Strazda savam bērnam gandrīz pazaudējusi vietu rindā uz bērnudārzu.

Jelgavas iedzīvotāja Andžela Strazda nav piedzīvojumu meklētāja, taču, līdzko darīšana ir ar Latvijas pastu, tā piedzīvojumi uzrodas. Svarīgā vēstule tika izsūtīta 22. decembrī, bet saņemta vien 6. janvārī. Šī vēstule bijusi gana svarīga, jo tajā Jelgavas pašvaldība informējusi, ka līdz 5. janvārim ir jāpiesaka sava atvase bērnudārzā. Sekas varēja būt visai nepatīkamas – bērns varēja zaudēt ieņemto rindu bērnudārzā un atkal tikt ”aizbīdīts” uz rindas galu. Tāpat, ignorējot šo vēstuli, visticamāk, tiktu zaudēta arī valsts kompensācija 140 eiro apmērā par aukles pakalpojumu izmantošanu. kopumā vēstule pie adresāta ceļojusi 15 dienas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par laimi Andžela 23. decembrī ielūkojās arī savā e-pastā, un tur saņēma vajadzīgo informāciju, pēc tam nokārtojot svarīgās formalitātes.

”Kopumā šogad svētku laikā bija desmit brīvdienas. 23. decembris bija pēdējā piegāde, ko Latvijas pasts veica pirms Ziemassvētkiem. Ja tas ir parasts sūtījums, tad piegāde notiek trīs dienu laikā. Šajā gadījumā tas nozīmē, ka līdz 30. decembrim vēstulei būtu jānonāk pie adresāta. Diemžēl šoreiz bija radusies kļūme šķirošanas procesā,” situāciju skaidro Gundega Vārpa, Latvijas pasta komunikāciju vadītāja.

Vienas dienas laikā vēstuļu šķirotāji sašķiro aptuveni 1,2 tūkstošus vēstuļu, tādēļ pastāv iespējas kļūdīties ”cilvēciskā riska faktora” dēļ, norāda Latvijas pasta pārstāve.

Par nedienām ar Latvijas pastu uzzini video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas