Mūziķi apvienojas aicinājumam ziedot smagi slimu bērnu rehabilitācijai

0 komentāri

Latvijā zināmi mūziķi Kārlis Būmeisters, Aija Andrejeva, Valters Frīdenbergs, Olga Rajecka un citi apvienojušies aicinājumā atbalstīt biedrības Dižvanagi organizēto rehabilitācijas programmu smagi slimu bērnu rehabilitācijai, informē Mārtiņa Freimaņa fonda pārstāvji.

Rehabilitācijas programma sākusies 7. februārī, un tā tiks īstenota pusgada garumā, lai bērni ar īpašām vajadzībām varētu saņemt terapiju mājas apstākļos, taču tās īstenošanai trūkst nepieciešamo līdzekļu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Mēs, Mārtiņa Freimaņa draugi un kolēģi, esam izvirzījuši mērķi – turpināt Mārtiņa aizsākto darbu, palīdzot tiem, kam tas nepieciešams visvairāk. Tāpēc jau vairākus gadus esam izveidojuši ciešu sadarbību ar biedrību Dižvanagi, kuri rūpējas par bērniem ar īpašām vajadzībām. Šajā reizē vēlamies atbalstīt biedrības organizēto mājas rehabilitācijas programmu. Redzot, ka programma ne tikai sniedz cerību vecākiem, kuri audzina bērnus ar īpašām vajadzībām, bet patiešām uzlabo šo bērnu dzīves kvalitāti, aicinām mūsu domubiedrus un citus cilvēkus iesaistīties ar savu ziedojumu,” norāda viena no Mārtiņa Freimaņa fonda dibinātājām un valdes loceklēm Elita Mīlgrāve.

Kopējā summa, kas nepieciešama programmas īstenošanai pusgada garumā, ir 26000 eiro, no kuriem šobrīd ir piesaistīti tikai 7000 eiro. Programmas ietvaros vecāki saņem gan teorētisku, gan praktisku apmācību, lai savam bērnam pēc individuāli izstrādāta rehabilitācijas plāna turpinātu terapiju mājas apstākļos. Speciālisti attālināti turpina konsultēt ģimenes pusgada garumā, nepieciešamības gadījumā veicot izmaiņas rehabilitācijas plānā un pielāgojot to bērna vajadzībām.

Ziedotāju ērtībai fonds ir izveidojis atsevišķu projektu, kas atrodams fonda mājaslapas ziedojumu sadaļā mff.lv/donate/project/15. Programmā iesaistīto ģimeņu vārdā fonds jau iepriekš izsaka visdziļāko pateicību par atbalstu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas