Kampars noliedz, ka iekārtojis Junkuru darbā Honkongā

0 komentāri

Runas, ka Latvijas-Ķīnas biznesa padome, kuras valdes priekšsēdētājs ir Vienotības ģenerālsekretārs Artis Kampars, būtu iekārtojusi Jāni Junkuru darbā Honkongā, ir pilnīgas spekulācijas, intervijā raidījumā Bez Tabu sacīja A. Kampars.

”Pilnīgas spekulācijas, jo es pat nezinu to kompāniju, kur Junkurs strādās. Man būtu vieglāk atbildēt uz jautājumu, vai esam rozā ziloņi. Es pateiktu – nē,” tā uz Bez Tabu jautājumu, vai ir pamats runām, ka darbu Honkongā J. Junkuram izkārtojusi viņa vadītā padome, sacīja A. Kampars.

”Mēs strādājam ar lielo Ķīnu, mums nav saistības ar šo uzņēmumu,” viņš pauda, norādot, ka viņam nav zināms kompānijas, kurā strādās J. Junkurs, nosaukums.

Skaties video!

J. Junkurs, uzreiz pēc svinīgā zvēresta nodošanas iesniedza oficiālu vēlmi nolikt deputāta mandātu. J. Junkurs iepriekšējā nedēļā medijiem izplatīja paziņojumu, kurā skaidroja, ka ir atradis vilinošu darba piedāvājumu Honkongā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas