Latvijas karavīri apmāca Ukraiņu armijniekus un specvienības

0 komentāri

Latvijas Bruņoto spēku karavīri sākuši apmācīt Ukrainas armiju. Tādējādi Latvija ir pievienojusies citiem NATO sabiedrotajiem, kuri kopš pagājušā gada īsteno īpašu palīdzības programmu, lai uzlabotu Ukrainas aizsardzības spējas.

Latviešu karavīri šodien sāk vadīt divu nedēļu kursus militāro nodarbību sagatavošanā un vadībā. Kopumā Latvija apņēmusies Ukrainas armijas instruktoriem nodrošināt četrus šādus kursus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

ASV, Kanādas, Lielbritānijas, Lietuvas un Latvijas karavīru vadībā līdz 2016. gada beigām iecerēts apmācīt piecus Ukrainas Bruņoto spēku kājnieku bataljonus un vienu speciālo operāciju bataljonu.

NATO pārstāvji apmācīs arī ukraiņu armijas psihologus un kapelānus. Latvijas Bruņoto spēku komandieris Raimonds Graube izteicies, ka Latviju interesē arī ukraiņu pieredze, kas gūta Donbasa frontes līnijā, karojot pret separātistiem.

Foto

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas