Latvijas interneta veikals preces piegādā vairākus mēnešus

0 komentāri

Ziemas jaka izvēlēta, pasūtīta, un rēķins nomaksāts. Ziema klauvē pie durvīm, bet siltā dūnu jaka tā arī nav piegādāta. Šāds nepatīkams gadījums ir Latvijas e-komercijas vietnes melaroshop.lv apmeklētājam Aivaram.

Viņš interneta veikalā gribējis iegādāties dūnu jaku, kurai piedāvāta visai iespaidīga atlaide – 98 eiro vietā to iespējams iegādāties teju uz pusi lētāk.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Minēts, ka jāsamaksā piecu dienu laikā, līdz 8. oktobrim. Es samaksāju 6. oktobrī, un ar to viss arī beidzās,” stāsta Aivars, kurš vēl līdz šim nav saņēmis pasūtīto preci.

Mājaslapā norādīts, ka prece jāpiegādā 15–30 dienu laikā. Internetā ievietoto sūdzību skaits pierāda, ka pasūtīto preci nākas gaidīt vairākus mēnešus.

Patērētāju tiesību un aizsardzības centrā (PTAC) līdz šim saņemtas astoņas sūdzības par minētā interneta veikala piegādes tempiem. PTAC stāsta, ka komersants mutiski apliecinājis, ka gatavs novērst neatbilstības. Ja tas netiks veikts, tad tiks uzsākta lietvedība, ierosinot administratīvo procesu.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas