Latvijas iedzīvotājus satrauc Kučinska politiskā pagātne

4 komentāri

Varas grožu nonākšana vienas partijas rokās un Māra Kučinska agrākā politiskā pagātne ir tas, kas satrauc iedzīvotājus, kad zināma Valsts prezidenta izvēle.

Lai gan Māris Kučinskis ir pieredzējis politiķis, par harizmātisku līderi viņu gan nedēvē. Turklāt iedzīvotājus nepametot sajūta, ka izvēle par labu kādam no kandidātam izdarīta pēdējā mirklī.

Tāpat iedzīvotājiem šis valdības veidošanas process atstājis mieles. Cilvēki tajā visā vīlušies.

Video

Liela daļa gan atzīst, ka šajā sacensībā par premjera krēslu neviens no publiski izskanējušiem uzvārdiem starp viņu favorītiem nebija.

1961. gadā dzimušais Kučinskis deviņdesmito gadu sākumā kļuva par Valmieras domes deputātu, bet no 1996. gadam līdz 2003. gadam ar nelielu pārtraukumu ieņēma pilsētas mēra amatu.

Kučinskis ir bijis Reģionālās attīstības un pašvaldību lietu ministrs, Lielo pilsētu asociācijas padomnieks un izpilddirektors, kā arī darbojies piecos Saeimas sasaukumos.

Politiskā ziņā viņš bija saistīts ar Tautas partiju jau kopš tās pirmsākumiem. Vēlāk vēlēšanās startējis arī no apvienības Par labu Latviju saraksta, bet pēdējos četrus gadus ir saistīts ar Zaļo un zemnieku savienību (ZZS) kā Liepājas partijas pārstāvis.

4 komentāri

TOP komentāri

 • Olgerts Kalnins
  +2

  Olgerts Kalnins

  Kāda šķirba kurš āzis par dārznieku :) Nekas jau nemainīsies :)

  13.01.2016 22:50

 • Sandra Skubina
  +1

  Sandra Skubina

  Tieši tā ne kas jau nemainīsies

  14.01.2016 04:09

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas