Latvijas iedzīvotāji visvairāk uzticas savai savai ģimenei

0 komentāri

Baznīca, radio un televīzija – šīs ir institūcijas, kam Latvijas iedzīvotāji iepriekšējos gados uzticējušies visvairāk, kāda ir situācija šobrīd un kam patlaban visvairāk uzticas Latvijas iedzīvotāji? 

Aptaujā tika skaidrots to iedzīvotāju viedoklis, kuri ir ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Absolūtais vairākums (94%) aptaujāto uzticas ģimenei. Tikmēr (61%) iedzīvotāju atbildējuši, ka uzticas Latvijas Valsts prezidentam. Būtiski, ka gada laikā ir būtiski pieaugusi iedzīvotāju uzticēšanās Valsts prezidentam – piedzīvots kāpums par 28 procentiem salīdzinājumā ar pagājušo gadu. Nedaudz vairāk nekā puse iedzīvotāju norādījuši, ka uzticas baznīcai (55%).

Puse iedzīvotāju uzticas Valsts policijai (51%) un masu medijiem – radio un televīzijai (50%).
Tiesai uzticas 46% iedzīvotāju, vietējās pašvaldības vadībai – 44% iedzīvotāju, savukārt nevalstiskajām organizācijām uzticas 40% iedzīvotāju.

Nedaudz vairāk nekā trešā daļa (36%) iedzīvotāju uzticas Satversmes aizsardzības birojam. Gada laikā ir statistiski nozīmīgi pieaugusi iedzīvotāju uzticēšanās SAB – par 5 %.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB) uzticas 29% iedzīvotāju, valdībai – piektā daļa (19%) iedzīvotāju, bet Saeimai šobrīd uzticas 14% iedzīvotāju.

Jāteic, ka arī pērn valdība un Saeima bija šīs aptaujas beigu daļā un uzticība šīm institūcijām ir vēl par procentu samazinājusies.

Video

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās!

Septiņas grima uzklāšanas kļūdas. Nepieļauj tās! 2

Grims ir mūsu maģiskais ierocis, lai izskatītos lieliski un izceltu skaisto vai nomaskētu problēmzonas. Tomēr reizēm mēs pārcenšamies vai, tieši otrādi, – izlaižam – svarīgus grima uzklāšanas soļus. Skaistuma eksperti apkopojuši izplatītākās kļūdas, no kurām tu pavisam noteikti vari izvairīties!

Janvāra saulainākais tests – erudīcijas spēle par Spāniju!

Janvāra saulainākais tests - erudīcijas spēle par Spāniju!

Vai tu zini, kurš leģendārs spāņu mākslinieks ir radījis ledenes ”Chupa Chups” logotipu un kurā Spānijas reģionā tiek ražoti smalki cigāri? Portāls Skaties.lv ar saviem draugiem no spāņu kultūras centra ”Seneca” ir sarūpējuši šā mēneša karstāko piedāvājumu – erudīcijas spēli par Spāniju! Atbildi uz divpadsmit sarežģītiem un ne tik sarežģītiem jautājumiem un atklāj daudz jauna par Spānijas kultūru, vēsturi un valodu!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas