Latvijas iedzīvotāji visvairāk uzticas savai savai ģimenei

0 komentāri

Baznīca, radio un televīzija – šīs ir institūcijas, kam Latvijas iedzīvotāji iepriekšējos gados uzticējušies visvairāk, kāda ir situācija šobrīd un kam patlaban visvairāk uzticas Latvijas iedzīvotāji? 

Aptaujā tika skaidrots to iedzīvotāju viedoklis, kuri ir ekonomiski aktīvajā vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Absolūtais vairākums (94%) aptaujāto uzticas ģimenei. Tikmēr (61%) iedzīvotāju atbildējuši, ka uzticas Latvijas Valsts prezidentam. Būtiski, ka gada laikā ir būtiski pieaugusi iedzīvotāju uzticēšanās Valsts prezidentam – piedzīvots kāpums par 28 procentiem salīdzinājumā ar pagājušo gadu. Nedaudz vairāk nekā puse iedzīvotāju norādījuši, ka uzticas baznīcai (55%).

Puse iedzīvotāju uzticas Valsts policijai (51%) un masu medijiem – radio un televīzijai (50%).
Tiesai uzticas 46% iedzīvotāju, vietējās pašvaldības vadībai – 44% iedzīvotāju, savukārt nevalstiskajām organizācijām uzticas 40% iedzīvotāju.

Nedaudz vairāk nekā trešā daļa (36%) iedzīvotāju uzticas Satversmes aizsardzības birojam. Gada laikā ir statistiski nozīmīgi pieaugusi iedzīvotāju uzticēšanās SAB – par 5 %.

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojam (KNAB) uzticas 29% iedzīvotāju, valdībai – piektā daļa (19%) iedzīvotāju, bet Saeimai šobrīd uzticas 14% iedzīvotāju.

Jāteic, ka arī pērn valdība un Saeima bija šīs aptaujas beigu daļā un uzticība šīm institūcijām ir vēl par procentu samazinājusies.

Video

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas