Latvijas iedzīvotāji uzskata, ka Kučinskim izdosies izveidot jauno valdību

1 komentārs

LNT raidījums Top 10 sadarbībā ar pētījumu aģentūru GFK veica aptauju, kurā centās noskaidrot: ”Vai, jūsuprāt, Ministru prezidenta amata kandidātam Mārim Kučinskim izdosies izveidot jauno valdību?”

Lai arī trausls, tomēr aptaujas dalībnieku vairākums – 39% uzskata, ka Mārim Kučinskim izdosies izveidot jauno valdību.

Savukārt vairāk nekā trešdaļa aptaujāto – tas ir 35%, uzskata, ka prezidenta nominētais valdības veidotājs ar šo uzdevumu tomēr galā netiks.

Un salīdzinoši liels skaits – ceturtā daļa respondentu nezina, vai Mārim Kučinskim izdosies izlavierēt starp dažādajām partiju interesēm vai arī viņiem nav viedokļa, kā un vai vispār taps jauna valdība viņa vadībā.

Sabiedrība uzskata, Māris Kučinskis ir uz plāna ledus, jo viņam pretī spēlē slīpēts partneris Vienotības izskatā, tomēr pārliecība, ka viņam izdosies atrast kompromisa variantu jaunai valdībai, ir lielāka nekā skeptiķiem, kas uzskata, ka valdības veidošanas process tuvojas kraham.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Haralds Elceris
    +1

    Haralds Elceris

    Latvijas iedzīvotāji arī Latvijas par†iju elek†orā†s! op†imisti, ibio!

    25.01.2016 08:08

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas