Latvijas dzelzceļa šefs aizturēšanas laikā mēģinājis bēgt, braucot ar 200 km/h

0 komentāri

Latvijas dzelzceļa bijušais vadītājs Uģis Magonis aizturēšanas laikā mēģinājis bēgt. Saskaņā ar tās rīcībā esošo informāciju Magonis kopā ar savu šoferi, kurš vadījis automašīnu, atgriezies no Igaunijas un aizturēt viņu sākotnēji mēģināts uz Igaunijas-Latvijas robežas.

Ignorējot aicinājumu apstāties, abi metušies bēgt un braukuši līdz 200 kilometriem stundā lielu ātrumu. Bēgšanas mēģinājums gan beidzies pēc vairākiem kilometriem, kur notiek ceļa remontdarbi un ātri pabraukt ar automašīnu vairs nav bijis iespējams.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jau ziņojām, ka Magoni ceturtdienas vakarā aizturēja Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs, kas pret Magoni sācis kriminālprocesu gandrīz par pusmiljonu eiro liela kukuļa pieņemšanu.

Par šo pārkāpumu bijušajam Latvijas dzelzceļa vadītājam draud cietumsods no diviem līdz desmit gadiem. Kukulis ņemts saistībā ar uzņēmuma “Latvijas dzelzceļa ritošā sastāva serviss” iepirkumu – tajā no Igaunijas miljonāram Oļegam Osinovskim piederoša uzņēmuma tika nopirktas četras vecas dīzeļlokomotīves.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas