Latvijas cūkkopji un piensaimnieki nonākuši ļoti smagā situācijā, atzīst lauksaimnieku pārstāve

0 komentāri

Uz vienu no pēdējo gadu vērienīgākajām lauksaimnieku protesta akcijām šodien Briselē gatavojas Eiropas lauksaimnieki. Tostarp būs arī Latvijas zemnieki. Protests saistīts ar kritisko situāciju piensaimniecībā un cūkkopībā.

Latvijas Cūku audzētāju asociācijas direktore Dzintra Lejniece norāda, ka protesta galvenais mērķis ir panākt, lai tiktu pieņemti lēmumi šā brīža krīzes situācijā, jo Eiropas zemnieki šobrīd maksā par Eiropas Savienības krīzes pozīciju Ukrainā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

“Mēs prasām šīs sekas sadalīt solidāri, lai tikai zemnieki nebūtu tie, kas maksā šādu cenu par Eiropas lēmumiem. Tie ir risinājumi nākotnei, lai nebūtu šādu dramatisku cenu krituma un zemnieki nebūtu spiesti likvidēt savus ganāmpulkus, kā arī beigt biznesu,” viņa saka.

Latvijas cūkkopji, tāpat kā piensaimnieki, nonākuši ļoti skarbā situācijā – viņus ietekmē ne tikai embargo sekas, bet arī mājlopu slimības.

Skaties video:

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas