Latvijas armija ekipējumā vēlas redzēt vietējo uzņēmēju ražojumus

0 komentāri

Šodien Ādažos bija pulcējušies pārstāvji aptuveni no 70 uzņēmumiem, kas tika iepazīstināti ar armijas vajadzībām un tuvākajos gados plānotajiem iepirkumiem.

Uzņēmēji atzīst, ka aizsardzības nozarē ir daudz neizmantotu iespēju. Attīstot sadarbību ar valsti iespējams iekarot arī citus tirgus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pasākums ar nosaukumu Industrija diena Ādažu bāzē norisinājās otro reizi un uzņēmēju interese par to bija liela.

Pasākumā galvenā uzmanība tika koncentrēta uz bruņoto spēku vajadzību apzināšanu, lai uzņēmēji zinātu, ko ražot un ko piedāvāt.

Foto

Uzrunājot klātesošos, aizsardzības ministrs akcentēja, ka valsts ir ieinteresēta nozares iepirkumos iesaistīt pašmāju uzņēmējus.

Tādējādi valstī rastos papildu darbavietas un tiktu iekasēti papildu nodokļi. Savukārt uzņēmēji pauda pārliecību, ka arī viņi spēj saražot augsta līmeņa produktus.

Aizsardzības nozares vadība uzsver, ka Industrijas dienas pievienotā vērtība nebūs kādi tūlīt noslēgti darījumi.

Rezultāti gaidāmi ilgtermiņā – apzinot armijas vajadzības, uzņēmēji var labāk prognozēt savu darbu un sadarbības iespējas.

Tikmēr uzņēmēji atzīst, ka sadarbība ar Latvijas armiju vienlaikus ir iespēja citu tirgu meklējumos.

Elīna Egle akcentē, ka mūsdienās uzņēmumiem militāru preču izgatavošana ir tikai viena no nišām. Vairumā gadījumu tie ražo produktus, kas izmantojami arī civilajā jomā.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas