Latvijas aizsardzības ministrs: Krievija ir demonstrējusi savu patieso seju

2 komentāri

”Pēdējo stundu laikā Krievijas Federācijas veiktais iebrukums Ukrainā parāda to, ka Krievija ir nodemonstrējusi savu patieso seju bez interpretācijas un aizsega,” teikts Latvijas aizsardzības ministra Raimonda Vējoņa oficiālajā paziņojumā.

Aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis:
Ar nožēlu jāsecina, ka visi mēģinājumi risināt konfliktu miera sarunu ceļā, tostarp, pirms divām dienām notikušajās sarunās Minskā, ir cietuši neveiksmi. Krievija ir izvēlējusies neizmantot šo iespēju un vēlas īstenot savas ģeopolitiskās ambīcijas vardarbīgā ceļā.

”Šāda Krievijas rīcība viennozīmīgi ir apliecinājums tam, ka Ukraina sekmīgi turpina cīnīties pret teroristiem un gūst panākumus. Krievijas armijas iebrukums liecina, ka tā ir apņēmusies ietekmēt pašreizējo notikumu gaitu un apturēt Ukrainas armijas virzību,” pauda R. Vējonis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Viņš pauda, ka šajā sakarā Latvija aicinās NATO sākt konsultācijas par to, kādā veidā Alianse var sniegt atbalstu Ukrainas bruņoto spēku spēju stiprināšanā.

Ukrainas prezidents Petro Porošenko izplatījis paziņojumu, ka karadarbības un ārkārtas situācijas dēļ atcels savu vizīti Turcijā, kur viņš plānoja tikties ar Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu. ”Faktiski ir notikusi Krievijas militāro spēju ievešana Ukrainā,” viņš norādīja. ”Šodien Ukrainas prezidenta vieta ir Kijevā,” pavēstīja P. Porošenko.

Ukraina arī plāno vērsties pie saviem Eiropas partneriem, lai lūgti sasaukt Eiropas Savienības Padomes sēdi, pauda P. Porošenko.

”Neraugoties uz pēdējo stundu notikumiem, apliecinu, ka Latvijai tiešu militāru draudu līmenis joprojām ir zems. Tomēr, ņemot vērā šos notikumus, tiks pastiprināta NATO spēku klātbūtne Latvijā,” norādīja R. Vējonis.

Viņš atgādināja, ka nākamās nedēļas laikā valstī notiks vērienīgas mācības, kurās piedalīsies vairāku NATO dalībvalstu bruņotie spēki un tos pavadošās bruņu tehnikas vienības un lidaparāti.

2 komentāri

TOP komentāri

 • Kūmiņš
  0

  Kūmiņš

  Klausoties, kā visi paziņo kaut ko, rodas iespaids, ka Latvijai nav prezidenta... :\

  28.08.2014 17:25

 • adams
  0

  adams

  Arlietu un aizsardzības ministriem cepuri nost par patiesiem izteikumiem.vien ēēē atkal ir nomīzis un baidās kaut ko teiktkaut Lietuvas un Igaunijas valstu prezidenti jau ir pauduši savu nostāju.

  28.08.2014 14:37

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas