Latvijai var draudēt Eiropas Komisijas soda sankcijas

0 komentāri

Saeimai vēl nav izdevies pieņemt labojumus Patvēruma likumā, kas atbilstoši Eiropas direktīvām precīzāk reglamentētu ieceļotāju reģistrēšanu un nelegālo robežšķērsotāju aizturēšanas procedūru. Saeimas deputāti vainu par kavēšanos noveļ uz Iekšlietu ministriju (IeM).

Labojumus Patvēruma likumā Saeima pieņēmusi divos lasījumos un pirms izskatīšanas trešajā lasījumā par daudziem punktiem vēl  notiek asas diskusijas parlamenta cilvēktiesību komisijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Eiropas Savienības (ES) direktīvu iestrādāšana Latvijas likumdošanā ir ieilgusi. Komisijas priekšsēdētāja gan cer, ka Latvijai izdosies izvairīties no soda sankcijām.

Laizāne uzskata, ka vaina par kavēšanos jāuzņemas Iekšlietu ministrijai, kas ir atbildīga par likumprojekta izstrādāšanu.

Jaunais patvēruma likumam atbilstoši Eiropas direktīvām precīzāk jāreglamentē procedūrā kā reģistrēt patvēruma meklētāju, kas izskata iesniegumus, kā tiek rakstīts protokols, kādas ir pārsūdzības iespējas, kāda ir nelegālo ieceļotāju aizturēšanas procedūra.

Patlaban ieplānots, ka Patvēruma meklētāju likumu trešajā – galīgajā – lasījumā Saeima pieņems novembra vidū.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas