Latvijai 531 bēgļa uzņemšanai būs nepieciešami aptuveni 16 miljoni eiro

0 komentāri

Latvijai 531 bēgļa uzņemšana izmaksās aptuveni 16 miljonus eiro, tā otrdien, 29. septembrī, paziņoja Iekšlietu ministrijas valsts sekretāre Ilze Pētersone-Godmane.

Viņa norādīja, ka lielāko daļu šīs summas segs Eiropas Savienības (ES) patvēruma meklētāju un integrācijas fonds. Par katru patvēruma meklētāju dalībvalsts saņems vienreizēju maksājumu 6000 eiro apmērā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pētersone-Godmane arī informēja, ka Latvija mēnesī paredzējusi uzņemt aptuveni 30 bēgļu.

Jau ziņojām, ka koalīcija šobrīd konceptuāli vienojusies samazināt pabalstus bēgļiem. Par to vēlreiz tiks runāts nākamnedēļ. Kopumā komisijas ziņojums esot sagatavots tā, lai ikviens cilvēks varētu saprast, kas notiek ar bēgli pēc uzņemšanas Latvijā.

Pirms patvēruma meklētājs ieradīsies Latvijā, par viņa iemaņām tiks ievākta informācija. Pēc ierašanās viņš aptuveni trīs mēnešus tiks izmitināts centrā Muceniekos, kur potenciālajam bēglim tiks mācīta latviešu valoda un ar viņu strādās ”mentors”, palīdzot ar informāciju gan par iespējamo darbavietu, gan dzīvesvietu. Pēc statusa saņemšanas bēglim gadu pienākas 256 eiro liels pabalsts. Tāda aptuveni ir plānota bēgļu uzņemšana Latvijā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas