Latvijā vērojama jauna tendence! Kāzām gatavojas gadu pirms notikuma

0 komentāri

Ragavas taisi vasarā, bet ratus – ziemā! Tādu principu ievēro saderinātie, kuri plāno laulāties viskarstākajā kāzu sezonā – vasarā. Šobrīd vērojama arī jauna tendence – gatavošanās kāzām tiek sākta vismaz gadu iepriekš.

Kāzu salonos klientu pieplūdums esot vērojams pēc dažādiem svētkiem, īpaši pēc Ziemassvētkiem un Valentīna dienas, taču šobrīd esot vērojams, ka liela daļa līgavu vēlas iegādāties savas kāzu kleitas jau gadu iepriekš.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ja ar kāzu kleitu vēl var izdoties, tad grūtības var sagādāt kāzu norises vietas izvēle, fotogrāfa un kāzu rīkotāju pakalpojumi.

Piemēram, ir viesu nami, kurus jau tagad rezervē kāzu svinībām, kas notiks 2017. gada vasarā.

Turklāt galvenais iemesls, kāpēc kāzas sāk plānot jau gadu pirms paša pasākuma, ir finansiālais jautājums.

Šobrīd jaunlaulātie gatavi tērēt savām kāzām no 10 līdz 50 tūkstošiem eiro. Jo augstākas ir izmaksas, jo greznāka ir vieta, kur kāzas notiek.

Vēl pirms 10 gadiem Latvijā tik ilga un rūpīga gatavošanās kāzām neesot bijusi vērojama. Bijis gan mazāk vietu, kur var svinēt kāzas, arī kāzu tirgus kopumā nebijis tik attīstīts.

Pēdējos gados īpaši kāzu ceremonijām tiekot būvēti pat viesu nami, un tā kā pieprasījums pēc vērienīgām kāzu svinībām esot – arī cenas būtiski aug.

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas