Latvijā valsts institūcijas nepārbauda, vai kapteinis grasās kuģi stūrēt reibumā

0 komentāri

Latvijā, tāpat kā citviet, valsts institūcijas nepārbauda, vai kapteinis grasās stūrēt kuģi alkohola reibumā. Tā ir kuģa īpašnieka atbildība.

Latvijas Jūras administrācijas inspektori veikuši drošības auditu Igaunijas kompānijai piederošajam tankkuģim Flagman 1, kas nedēļas nogalē, pildīts ar 15 tūkstošiem tonnu degvielas, pēc izbraukšanas no Rīgas ostas uzskrēja uz sēkļa un gandrīz izraisīja ekoloģisko katastrofu.

Pēc negadījuma policija kuģa kapteinim, kurš savu kapteiņa diplomu ieguva Ukrainā, izelpā konstatēja 2,34 promiles alkohola.

Dzērušajam kapteinim, visticamāk, tiks liegta iespēja turpmāk vadīt kuģus ar Latvijas karogu.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas