Latvijā šogad aizturēti jau 150 nelegālie imigranti

0 komentāri

Ceturtdien, 8. jūlijā, Daugavpils pārvaldes robežsargi Sventes pagasta tuvumā aizturēja desmit Vjetnamas pilsoņus un četrus viņu pārvadātājus. Veicot imigrācijas kontroli uz autoceļa Sventes pagasta tuvumā Daugavpils novadā, robežsargi pārbaudei apturēja trīs vieglās automašīnas ar Krievijas reģistrācijas numuriem, kuras vadīja Krievijas pilsoņi.

Automašīnās atradās 10 Vjetnamas pilsoņi bez personu apliecinošiem dokumentiem un viena Krievijas pilsone.

Visas 14 personas tika aizturētas un nogādātas robežsardzes Daugavpils pārvaldes Aizturēto ārzemnieku izmitināšanas centrā turpmāko procesuālo darbību veikšanai.

Šogad Latvijā jau aizturēti 124 Vjetnamas pilsoņi – 100 par nelikumīgu “zaļās” robežas šķērsošanu un 24 valsts iekšienē. Kopā Latvijā šogad aizturēti 150 nelegālie imigranti un 35 viņu pārvadātāji. Salīdzinājumam visā 2014. gadā tika aizturēti 139 nelegālie imigranti un 19 pārvadātāji.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas