Latvijā šodien reģistrēti 168 kūlas ugunsgrēki

0 komentāri

Latvijā šodien līdz vakaram reģistrēti jau 168 pērnās zāles dedzināšanas gadījumi, informē Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

15 no šiem kūlas ugunsgrēkiem vēl tiek dzēsti, norādīja VUGD preses pārstāve Viktorija Gribuste, piebilstot – tas nozīmē, ka līdz rītam tiks pārsniegts vakar reģistrēto kūlas ugunsgrēku skaits.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Aizvadītajā diennaktī Latvijā tika reģistrēti 179 pērnās zāles jeb kūlas ugunsgrēki.

Kā ziņots, saglabājoties saulainiem un labvēlīgiem laika apstākļiem, strauji pieaudzis pērnās zāles jeb kūlas ugunsgrēku skaits Latvijā.

VUGD atgādina, ka kūlas dedzināšana ir aizliegta un administratīvi sodāma. Tā apdraud cilvēku īpašumus, veselību un dzīvību. Kūlas dedzināšanas rezultātā izdeg lauki, nodeg ēkas un cieš vai pat iet bojā cilvēki, šī sērga arī nodara būtisku kaitējumu dabai un tās bioloģiskajai daudzveidībai.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas