Latvijā sasnidzis pēdējo trīs gadu laikā dziļākais sniegs! Liepājas puse ieputināta pilnībā

0 komentāri

Pagājušajā diennaktī naktī laikapstākļus Latvijā noteica ciklona rietumu mala, Latvijā pūta rietumu, ziemeļrietumu vējš, kura ietekmē virs salīdzinoši siltajiem Baltijas jūras un Rīgas līča ūdeņiem intensīvi veidojās gubu-lietus mākoņi, kas Latvijas rietumu un centrālajos rajonos nesa intensīvu snigšanu, arī putināja. Ievērojami pieauga arī sniega segas biezums.

Vislielākais sniega segas pieaugums diennakts laikā ir noticis Siguldā un Lielpečos – 22 cm, Vičakos, Stendē un Skrīveros sniega segas biezums pieauga par 10-15 cm, Kuldīgā, Zosēnos un Salacgrīvā par 5-7 cm, bet Rīgas centrā par 2 cm, arī citviet Latvijā tas ir +1/+4 cm robežās.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pamatīga snigšana naktī bijusi arī Liepājā un tās apkaimē, aculiecinieku iesūtītie attēli liecina, ka tur pilnībā ieputinātas automašīnas un sniega sega sniedzas pat līdz māju pirmā stāva logiem.

Foto

Tomēr sniega segas biezuma pieaugums gan vakar dienā, gan arī aizvadītajā naktī bija ļoti nevienmērīgs. Būtiskas atšķirības ir pat Rīgas pilsētas robežās, jo gubu-lietus mākoņi izvietojās šaurās joslās, kas šajā situācijā visvairāk skāra pilsētas rietumu daļu jeb Pārdaugavu, kā arī pilsētas dienvidu daļu, kur tika novērota pat stipra snigšana.

Laika ziņas

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā